InformacjeO firmie

Nasza firma istnieje od 1986 roku. Początkowa działalność sprowadzała się do mechaniki pojazdowej. Z chwilą pojawienia się na polskim rynku „auto gazu”, już w 1992 roku podjęliśmy nowe wyzwanie, stając się pierwszą firmą na terenie Polski południowej, zajmującą się montażem samochodowych instalacji gazowych, dystrybucją gazu do samochodów oraz napełnianiem butli turystycznych.

W roku 2001’ otrzymaliśmy Świadectwo Homologacji nr. PL**0023*00/G, wydane przez Ministra Infrastruktury, na montaż samochodowych instalacji gazowych. Dzięki temu wydanie wyciągu ze Świadectwa Homologacji dla potrzeb Wydziału Komunikacji następuje w dniu montażu instalacji LPG.

Jesteśmy członkiem - założycielem Sekcji Auto-Gazu, Polskiej Organizacji Gazu Płynnego oraz stowarzyszenia "Koalicja Na Rzecz Auto-Gazu", aktywnie współuczestnicząc w tworzeniu nowych aktów prawnych w tej branży.

Doświadczenie, zdobywane podczas codziennej pracy oraz profesjonalne podejście sprawia, że klienci są zadowoleni z naszych usług. Za cel przyjęliśmy ciągły rozwój i doskonalenie umiejętności aby stawiać czoła wyzwaniom, które przynosi dynamicznie rozwijający się rynek motoryzacyjny.

Pracujemy na urządzeniach firm:
© Copyright Mexol Serwis samochodowy - Auto-Gaz Centrum
ul. Mogilska 118
31-445 Kraków
tel. 12 411 33 22