Stargas

STARGAS POLARIS

Stargas Polaris OBD jest systemem sekwencyjnego wtrysku gazu w formie lotnej firmy Stargas. Został stworzony przy użyciu najbardziej zaawansowanych materiałów i technologii produkcyjnej.

Stargas Polaris jest instalacją wyjątkowo bezpieczną i ekologiczną będącą w zgodzie z najnowszymi standardami jakości, spełniającymi dyrektywy UN ECE R67-01, UN ECE R10 i EURO 3 i EURO 4 dotyczące emisji spalin.
Instalacja ta należy do sektora produktów najnowszej generacji, wykorzystujących elektroniczne urządzenia wtryskowe, do zasilania silnika. Konfiguracja systemów umożliwia zamontowanie tych instalacji do samochodów z wielopunktowym wtryskiem elektronicznym od 3 do 12 cylindrów. Jest łatwy do zainstalowania a jego zaprogramowanie nie stwarza trudności.

System może być zamontowany z różnymi modelami wtryskiwaczy (Atlas, EVG, IG3) oraz reduktorami ciśnienia (Hercules rodzaju C i CA).


STARGAS POLARIS OBD

Stargas Polaris OBD jest systemem sekwencyjnego wtrysku gazu w formie lotnej. Instalacja ta stanowi najnowszą wersję programu Stargas Polaris

W porównaniu z podstawową wersją, dodany program jest w stanie komunikować się z oryginalnym system diagnostycznym (OBD) samochodu, co przekłada się na lepsze osiągi i niższe zużycie paliwa.

System ten został opracowany w odpowiedzi na surowe wymogi rozporządzenia EKG ONZ R115, a więc szczególnie nadaje się do samochodów posiadających normy spalania EURO 5/6.

System ten jest równie łatwy do zainstalowania a do jego konfiguracji i kalibracji wykorzystuje się nową wersję oprogramowania Pegasus.

Stargas Polaris OBD pracuje na najbardziej zaawansowanych technologicznie wtryskiwaczach IG3 – Horizon.

Pracujemy na urządzeniach firm:
© Copyright Mexol Serwis samochodowy - Auto-Gaz Centrum
ul. Mogilska 118
31-445 Kraków
tel. 12 411 33 22